5. Gazeteciler Sitesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi No:8 Levent- Beşiktaş / İstanbul
+90 (212) 281 41 24 – 25 (Pbx)

Bronde Hair Saç Trendi

Ekim 16, 2023by danismankuafor

Kenara çekilin ! Yeni saç rengi trendi; ne kumral ne sarışın BRONDE!

BRONDE: sarışın (blonde) ve kahverengi (brown) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Yani hem sarışın hem de kumral tonları kullanarak doğal bir görünüm yakalamak isteyenlerin yeni trendi.

Bal rengi olarak da bildiğimiz BRONDE kumral tonları ile sarı ve kahvenin birleşimiyle oluşuyor.

Bu rengin uygulamasında amaç saçın doğallığını bozmadan, doğal yapınızı değiştirmeden saçlarınızda ortadan başlayarak uçlara doğru renklendirme ile sarışın ve kumral arası bir renk yakalamak.

Rengi elde etmenin anahtarı saçın doğal tabanı. Esmer veya koyu sarı doğal derinlik için göz ve cilt tonuna uygun tonlar tavsiye edilir. Hafif bir gölgenin verdiği parlaklık ile saçlarınızı hareketlendirin ve çoğu gölgenin yüzünün etrafına yerleştirilmiş olduğundan emin olun.

Herkes için mükemmel ve minimum düzeyde bakıma ihtiyaç duyan Bronde saç rengi, yoğun tonlara katılan sarı parıltılı çizgiler ile etkileyiciliğini vurguluyor.

Ayrıca, bu renk çok fazla trend olsa da, hala doğal görünümlü ve zahmetsizce şık.

Eğer koyu saç ve bronz ten renginiz varsa, altın tonları tercih edin. Solgun bir ten rengine sahipseniz kül tonları bu saç renginde harika görünecektir. Yüzünüzün parlak alanlarında altın, bal, karamel ve konyak gibi sıcak tonları deneyin.

Her iki şekilde de, kontrast tonları kullanmak bu saç renginin olmazsa olmazlarından.