5. Gazeteciler Sitesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi No:8 Levent- Beşiktaş / İstanbul
+90 (212) 281 41 24 – 25 (Pbx)

Botugen Hair System

Ekim 16, 2023by danismankuafor

Botugen Hair System Nedir?

Saçlar için ilk Avustralyalı botox tanıtımı. Sadece profesyonel “botoks” programı botolife ile zenginleştirilmiş kırılgan ve hasarlı saçları yeniden yapılandırır. Botox etkisiyle zayıf bölgelere nüfuz ederek hasarlı saç içeriden güçlenir ve esnek hale gelir.

Saçlarınıza Yaşam Kazandırır

Saçlar için profesyonel tedavi formülleri ile içeriği komple ileri teknolojiye sahip saç bakım serisidir. Profesyonel kişilerce salonlarda uygulanarak yapılandırma sürecini hızlandırır ve evde kullanım serisi ile tamamlanır.

Nasıl Çalışır?

Botugen Hair System yeni aktif maddelerin kullanımı ile saç, protein dengesini geri kazanarak parlak ve kolay taranan aynı zamanda dökülmeyi önleyerek saçınıza hacim kazandıran kusursuz bakımı yapar.

Botolife

Saç içinde mevcut olan su ile temas eden Botolife molekülleri saçı daha kalın ve daha hacimli hale getirir. Korteks sorun alanlarına nüfuz eder ve içeriden zarar gören saçı yeniden yapılandırırak güçlendirir ve esnek halini yeniden kazandırır.

Sonuç

Saçları yukarı doğru dolgunlaştırarak sadece dört adımda protein dengesini yeniden düzenleyerek sağlıklı,hacimli ve parlak saçlar verir.

Aktif Bileşenler

Reconstructor Filler: Saç yapısı içine derinlemesine nüfuz eder. Güçlendirir ve yoğun bir iç yapılanma ile anında herhangi hasarlı bir bölgeyi dolgunlaştırır. Saç, elastik ve parlak, canlanmış tonik görünür.
Reconstructor Filler Spray: Seçkin formülü ile olağanüstü, parlak, yumuşak ve ipeksi saç tonu ve hacim verir. Hafif yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmaz.
Reconstructive Shampoo: Özel formülü -sayesinde 6.5pH , sülfat ve tuz ilave ile serbest artıkları ve mineral kirlilikleri kaldırarak, nazikçe temizler. Saçı yumuşak bırakarak doğal protein dengesini geri yükler.
Reconstructive Mask: Zengin, kalın ve kremsi formülü, saçın yeniden inşa sürecini kolaylaştırır ve etkili bir, ipeksi, esnek ve dolgun saçlar elde etmenizi sağlar.