2015 te kahve tonları ağırlıklı saçlar ilk aylarda oldukça popüler olacak. Fakat asıl ikinci çeyrek bizim için önemli yaza girişte olan baharda saçlar tatile hazırlanacak. Biraz daha uzayacak, renkler eğlenceli sıcak tonlara dönüşecek. Bunun içinde en favori renk bal köpüğü olacak.

Beyaz ten rengine sahip iseniz  hemen hemen birçok renk teninizin rengi ile uyumlu olabilir. Beyaz rengine uygun saç renkleri Kızıl ve bakır tonları, koyu kestane tonları, sarının hemen hemen her tonu, çikolata kahve tonları gibi birçok saç renklerindendir.

Buğday ten rengine uygun saç renkleri  ise koyu ve sıcak tonlar arasından seçilebilir. Buğday tenlilere uygun olabilecek koyu saç renkleri arasında koyu kirli sarı, sütlü çikolata, koyu kestane, koyu kahve, koyu çikolata ve klasik kumral renkleri ön plana çıkıyor. Bu saç renklerinden birini buğday ten renginiz ile birlikte kullandığınızda her zamankinden daha havalı ve güzel görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Esmer ten rengine en uygun saç renklerinden biri de mavi siyah ve kahverengi tonlarıdır. Makyaj istemeden rahatlıkla kullanabileceğiniz renk tonları istiyorsanız kızıl siyah ve koyu siyah tonlarını tercih etmelisiniz. Aynı zamanda kahverengi tonundaki saçlarınızın arasına sarı balyaj uygulaması yaptırarak daha hacimli saçlara da sahip olabilirsiniz.